KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8324063
nr 832 4063
Aly Ben Salem
(1910-2001), Sverige
Gouache, Aly Ben Salem (1910-2001), ansikten, signerad, 76x55
Aly Ben Salem, född 1910 i Tunisien, död 2001, svensk/tunisisk målare.
Utrop:
25.000 kr
Såld:
29.000 kr
måndag 3 juni 2013
kl 19:30:01
25.000 kr
24.000 kr
28.000 kr
26.500 kr
28.500 kr
Aly Ben Salem
Läs mer om Aly Ben Salem
Gouache